Nargile Üretimi

Nargile Dükkanı 1996 yılında kuruldu ve her zaman sektördeki öncü firmalardan biri oldu. Çalışma prensibi olarak dürüst, ilkeli, yenilikçi ve olmazları olmayan bir hizmet anlayışından dolayı Türkiye ve yurt dışındada en çok tercih edilen firmalardan biridir. 2008 yılında itibaren nargile üretimine başlayan Metsan Nargile 2017 yılında bu kabilliyetini 15 yeni model ile güçlendirmiş ve piyasaya sunmuştur. Halen aktif olarak 20 ye yakın nargile takımı modeli üretimi ve satışı yapmaktadır. Nargile takımlarının yanı sıra nargile parçaları, nargile ekipmanları, nargile közlükleri, nargile aksesuarları üretimi yapmaktadır. Bugün nargile piyasasında ki bir çok ürünün kaşifi olma gururunu da taşımaktadır. Her zaman piyasanın ihtiyaçları ve eksikleri yönünde üretim yapmaktadır.

Gerçek bir nargile sevdalısı olan Nargile Dükkanı yönetimi nargile ile ilgili birçok konuda önderlik ve sponsorluk görevlerini üstlenmiştir.

Nargile Dükkanı toptan nargile satışı, nargile takımları üretimi, nargilenin internetten satışı ,nargile cafelere malzeme servisi, Nargile malzemeleri satan dükkanlara malzeme servisi, İstanbul dışındaki şehirler ve yurt dışında toptan nargile malzemeleri satanlara ve cafelere ürün tedarik etme, Nargile Takımları, nargile malzeleri, Küba Nargile kömürü ithal etme, Nargile takımı parçaları ve nargile malzemeleri üretimi yapma, Yurt içindeki ve dışındaki birçok nargile tütünü ve diğer malzemelerini üretim yapanların bayiliğini sürdürme ve birçok nargile cafenin kuruculuğunu ve işletmesini yapma görevlerine devam etmektedir. Metsan Nargile özel tasarım ürünler yapabilmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı cafelere veya diğer nargile satıcılarına özel üretim yapmaktadır. En az 100 adet ve üzeri nargile veya nargile ekipmanı siparişlerinizde özel üretim isteyebilirsiniz. Kendi logonuz ile kendi nargile veya nargile ekipmanı modelinizi üretebiliriz. Özel üretim ürünler için 0542 250 22 00 hattımızdan iletime geçerek bilgi alabilirsiniz.